רבים טוענים היום כי הפרסום האימיתי עבר אל האינטרנט. עולם המדיה הישן בו אתה משלם אלפי שקלים עבור דקה של זמן מסך בטלוויזיה, או עעבור מודעה של חצי עמוד בעיתון - עברה מן העולם.

המדיה החדשה גורסת כי פרסום באינטרנט הינו ממוקד יותר, עדכני יותר ונגיש יותר הן עבור המפרסמים והן עבור הלקוחות הפוטנציאלים. בפרסום באינטרנט, ברוב המקרים תוכל להגיע ישירות לאנשים אשר חיפשו אותך, ללא הצורך לירות לכל הכיוונים.

סרטי תדמית - להגיע לגולשים בדרך אחרת
אחת הדרכים המומלצות בתחום הפרסום באינטרנט ויחסי הציבור ברשת, הינה יצירה של סרט תדמיתי והעלתו ליוטיוב. סרט תדמית  הינו דרך ראשונה במעלה ליצירת יחסי ציבור מוצלחים ברשת אינטרנט, בעיקר עבור חברות או עסקים אשר רוצים למתג את עצמם ברשת וליצור רושם חיובי עליהם או על המותג אותו הם מפרסמים.

סרט תדמית ביוטיוב יוצר יחסי ציבור טובים ממספר בחינות:
1. אנשים אשר יחפשו את שם החברה או המוצר ימצאו בתוצאות החיפוש של גוגל את הסרטון ויצפו בו.
2. אנשים אשר יחפשו בתוך יוטיוב סרטים על מוצר כלשהו יגיעו אל סרטון החברה ולא לסרטון כלשהו של מתחרים או שסתם מישהו העלה לרשת. לזה קוראים ניהול יחסי ציבור  של מוצר או של עסק כלשהו.

ניהול יחסי ציבור באינטרנט זוהי עבודה אשר דורשת מקצועיות רבה ומעקב מתמיד אחרי המתרחש. בכל רגע עלול לצוץ ברשת האינטרנט (וביוטיוב בפרט) משהו לא צפוי ובכל רגע עשוי לקרות משהו בייצור יחסי ציבור שליליים. משרד יחסי ציבור אשר מזמין סרטי תדמית מחברת הפקות ומפזר אותם ברשת האינטרנט - יצור חומת מגן של יחסי ציבור חיוביים ושל תגובות אוהדות עבור אותו לקוח שהזמין מהם את השירות.

ליצירת קשר מלא את הטופס מצד שמאל ונשמח לחזור אליך
לעמוד הבית: הפקת סרטי תדמית
לאתר נוסף בתחום הבתים בדיקת עסק אתר אינטרנט

 

Web Development: Lingo Multimedia