פרוייקטים לטלוויזיה

בית ההפקות השתתף וכן יצר מספר הפקות טלוויזיה ייחודיות כמו סדרות הטיולים: "נוגע בעולם", "נוגע בישראל", "יום במרפאה וטרינרית" ועוד.

נוגע בעולם סדרת טיולים בינלאומית הלוקחת את הצופים לארצות ולמקומות שבדרך כלל מעטים הם המטיילים בהן. מטרת הסדרה לחשוף את קהל הצופים לתרבויות מיוחדות ברחבי תבל, ולמשוך את הצופה להצטרף אל החוויה, שמועברת באופן מוצ'ילרי, צעיר ורענן.נוגע בעולם, צילום: עמרי גלפרין
בימאי ומגיש התוכנית הוא עמרי גלפרין, מנכ"ל TV Media, שביקר עד היום בעשרות ארצות מרתקות בעולם, כותב בעיתוני תיירות ומעביר הרצאות בתחום

נוגע בישראל סדרת טיולים העוסקת בתחום תיירות הפנים. במהלך הסדרה אנו מבקרים  במקומות שונים ברחבי ישראל, סוקרים מסלולי טיול ייחודיים, וכן בוחנים היבטים תיירותיים נוספים, מפתיעים ומעניינים. מטרת הסדרה להרים דגל בכל הקשור לתיירות הארצישראלית, לקרב את הצופים אל תיירות הפנים, ואל פינות החמד המצויות בארצנו – בחזקת "צפינו ועכשיו נבקר במקום". עד כה צולמו ושודרו 15 פרקים בכל רחבי הארץ.

נוגע בישראל, צילום: עמרי גלפרין
יום במרפאה וטרינרית סדרה המלווה מרפאות וטרינריות ואת הצוות הפעיל בהן במשך יום שלם, וחושפת לצופים את התחושות והריגוש המתחולל במרפאה. התוכנית עם גוון דוקומנטרי, ומציגה הן את הצדדים המקצועיים של הצוות הרפואי והן את הצדדים האנושיים של הצוות וקהל הלקוחות.

בנוסף עמל בית ההפקות על יצירת סרטי זיכרון והנצחה על חללי מערכות ישראל המיועדים גם לשידור בטלוויזיה.

בימים אלה עמל בית ההפקות על צילום סרט דוקומנטרי באורך מלא "אני חי כעשב בר"  על חייו ויצירתו של המלחין והמעבד ניצול השואה וזוכה בשלושה פסטיבלי הזמר העברי, יעקב הולנדר. הסרט מצולם בשלוש ארצות: ישראל – פולין – איטליה.

לצפייה בתיק עבודות
צור קשר.

 

Web Development: Lingo Multimedia